DRUK 3D DLA EDUKACJI

Zapoznawanie dzieci i młodzieży z wszelkimi możliwymi technologiami powinno rozpocząć się możliwie jak najwcześniej. Dzięki zaszczepionej w młodości ciekawości świata i odpowiednio ukierunkowanej wiedzy, pokolenie naszych przyszłych inżynierów i projektantów może rozpocząć swoją karierę zawodową będąc już w posiadaniu najważniejszych informacji o technologiach przyrostowych.
Warto również pamiętać, że każda szkoła i uczelnia posiadająca na wyposażeniu drukarkę 3D może we własnym zakresie wykonywać niezbędne pomoce naukowe oraz urzeczywistniać wszelkie opracowane na zajęciach projekty.

LIQUID CRYSTAL W BADANIACH NAUKOWYCH
Drukarki z serii Liquid Crystal cieszą się ogromnym zainteresowaniem na uczelniach wyższych. Do najpopularniejszych ośrodków naukowych, które upodobały sobie oferowaną przez nas technologię, należą przede wszystkim uczelnie medyczne oraz politechniki. Nasze drukarki wykorzystywane są tam przede wszystkich w ramach wszelkiego rodzaju projektów badawczych, jak również w celu wykonywania modeli pokazowych i poglądowych.

ZALECANA ŻYWICA


Każda z dostępnych żywic będzie odpowiednia dla poznania technologii druku 3D, ponieważ każda z nich posiada inne właściwości i pozwoli zapoznać się z wieloma możliwymi jej zastosowaniami.

Kup teraz