LC 10 Czyszczenie kuwety
18 sierpnia 2017
Nowa drukarka 3D Liquid Crystal Precision niebawem dołączy do naszej oferty
20 września 2017

Witamy!

Witamy na nowym portalu poświęconym drukarkom 3D Liquid Crystal oraz żywicom przeznaczonym do wszystkich rodzajów drukarek polimerowych. Znajdziecie tutaj Państwo największe, polskie kompendium wiedzy poświęcone oferowanym przez nas urządzeniom.
W dziale „Drukarki 3D” przybliżamy wszystkie dostępne w danej chwili modele drukarek Liquid Crystal. Znajdziecie tutaj Państwo zestawienie przedstawiające różnice pomiędzy każdą z drukarek oraz wyszczególnienie ich najważniejszych cech, opisów wykorzystanych technologii i komponentów.
W dziale „Żywice” prezentujemy oferowane przez nas fotopolimery przeznaczone zarówno do drukarek Liquid Crystal, jak również innych, najpopularniejszych na rynku urządzeń, z drukarką Formlabs Form 2 na czele. Znajdziecie tutaj Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat każdej z rodzajów żywic, łącznie z jej charakterystyką wytrzymałościową.
W dziale „Zastosowanie” omawiamy najczęstsze sposoby wykorzystania drukarek z serii Liquid Crystal. Przedstawiona lista nie jest skończona, więc możliwości zastosowania naszych urządzeń są o wiele większe i tylko od potrzeb naszych klientów zależy do czego będą chcieli ich używać.
W pozostałych działach umieściliśmy listę dostępnych do naszych drukarek akcesoriów, wideoporadniki mające przyspieszyć zapoznanie się z oferowaną przez nas technologią oraz wszystkie niezbędne programy, sterowniki, instrukcje oraz profile żywic niezbędne w codziennej pracy z drukarkami 3D Liquid Crystal. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.